Fényvillamos 2020/4

Megint szombat, vadászni indultunk.

Először adtunk még egy esélyt az olasz nemzeti színekbe öltözött Tatra-szerelvénynek. Ezúttal sárga volt, piros áramszedőkkel!!!

A távkioldó hibátlanul tette a dolgát az István út/Tél utca megállónál. Csak két kép készült, mert itt a lámpa a megálló előtt van, vagyis a megállóban nem időzik sokat. Csak egy menetet maradtunk ott, mert Rákospalotára indultunk levadászni a klasszikust (az Igazit).

Simán odaértünk (4 km Újpestről, semmiség), elhelyezkedtünk időben. Jött is a kicsike.

Kicsit aggódtam, hogy esetleg félreáll, úgyhogy nem zoomoltam rá nagyon.

Nem állt félre. Innen gyorsan átkocogtunk a forduló másik oldalára, ahonnét indult később. Ezután már indultunk is vissza Újpestre.

Az összes kép:

IMG_3242

Mivel a távkioldóval remekül mentek a dolgok, a telefont dolgozott videó módban (sajnos Móni telefonját is össze kellett volna hangolni az enyémmel, de még így is jó lett a videó. Amikor a kamera mozog, akkor Misi volt az operatőr.

Szerintem jó lett. Az aláfestő zene a régi jól bevált lett, ez illett hozzá…